14 лютого – Міжнародний день дарування книг.

Починаючи з 2012 року цей день відзначають даруванням книг бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням, друзям, членам родини.

Ця добровільна ініціатива була започаткована Еммі Бродмур, яка є засновницею популярного в США сайту дитячих книг. Ідею їй підказав її маленький син, який одного дня запитав у неї: «Чому немає особливого дня, коли люди дарують книги один одному?»

До святкування Міжнародного дня дарування книг долучаються бібліотеки, письменники, видавці, книжкові магазини, громадські організації, люди, які просто люблять книги. Потім розповідають про це на своїх сайтах, в блогах, соціальних мережах з хештегом #bookgivingday.

Також, у цей день, зазвичай, прийнято надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати сучасні твори друку бібліотекам і благодійним організаціям.

Тому звертаюся до всіх охочих з проханням долучитися до акції. Якщо ви маєте вдома книги, які вже прочитали, або маєте можливість придбати нову книгу, журнал, довідник – подаруйте їх нашій бібліотеці!

З вдячністю та повагою завідувач бібліотеки Тамара Брайко.

Детальніше: 0502488137