Рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок.

Сьогодні рак грудей не є вироком. Це захворювання успішно лікується вже багато років. Якщо хвороба запущена та пухлина досягла великих розмірів, її видаляють хірургічним шляхом. Потім, після курсу хіміотерапії, жінка, яка перемогла недугу, повертається до звичайного життя. Але, чи так звичайне життя жінки з незвичайною формою грудей? А то й зовсім із відсутністю молочної залози, якщо пухлина була велика, і хірургові довелося видалити всю залозу. Для жінки – це сильний стрес, адже порушено її красу, дану їй від природи. У таких випадках на допомогу приходять нові медичні технології та вмілі руки пластичного хірурга.

Лікування може проводитись у два етапи.

  1. Лікування онкології: мастектомія (повне видалення молочної залози) та хіміотерапія.
  2. Відновлення молочної залози, постановка імплантату.

Часто лікування можна виконати в один етап.

Якщо променева терапія, що проводиться після видалення залози, допускає наявність імплантату, то виконується мастектомія з одномоментною постановкою імплантату. Тобто, операцію проводять одночасно два лікарі: онкохірург та пластичний хірург. Кожен виконує свою ділянку роботи. І тут важлива злагодженість роботи хірургів, адже на операційному столі жінка, яка хоче бути не лише здоровою, а й гарною.

Такий тандем хірургів є і у Лікарні Святого Луки. Мастектомію з лімфодисекцією та одномоментною постановкою імплантату під м’яз виконують хірург-онколог Урсол Григорій Миколайович та пластичний хірург Франчук Роман Валерійович.

Даний метод лікування дозволяє зменшити навантаження на організм, оскільки оперативне втручання виконується один раз, а не два, і, звичайно, здешевити лікування.

Після недовгого реабілітаційного періоду жінка може почуватися спокійно та впевнено, не боячись відвідати фітнес або вийти на пляж у купальнику.

Будьте здоровими та красивими, милі жінки, і не забувайте щороку проходити профілактичний огляд у спеціаліста.

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030


Досвід хірурга

пропонуємо колегам відео з операцій з коментарями хірурга