Які захворювання лікує нейрохірург?

Нейрохірург забезпечує консервативне та хірургічне лікування залежно від виду захворювання або травматичного ушкодження. До практики нейрохірургів відносяться такі стани, як: черепно-мозкові та хребетні травми, струс (а також забій, здавлення, пошкодження, грижі) головного або спинного мозку, порушення мозкового кровообігу, різні судинні аномалії та онкологічні захворювання нервової системи та ін.

У чому полягає робота нейрохірурга?

Нейрохірург забезпечує спостереження, профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів з неврологічними ушкодженнями. Зазвичай нейрохірурги працюють у тісній співпраці з лікарями-невропатологами.
Виключно нейрохірургами здійснюється лікування: внутрішньочерепних гематом та переломів кісток черепа, очних меланом, нейрофіброматозу, здавлення спинного мозку, плексопатії, внутрішньоцеребрального крововиливу, вестибулярного нейроніту, пухлини гіпофіза, хвороби Меньєра, злоякісних пухлин та опухомів.

За яких симптомів, людині необхідна консультація нейрохірурга?

Насамперед, це симптоми, які прямо чи опосередковано свідчать про порушення роботи центральної нервової системи. До них відносяться: часті непритомності та запаморочення, раптові напади судом та прояви гіпертонії, головний біль, а також оніміння та біль у кінцівках або грудині.

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030