Бути жінкою – це висока майстерність!

Нести любов і турботу, красу і затишок, мир і радість.

Дівчинка, дівчина, жінка. Дружина, мама, бабуся. Жінка – це унікальне створіння, на яке покладена велика місія – продовження роду.

Але, щоб народити здорового малюка, потрібно починати стежити за своїм здоров’ям вже з періоду становлення дітородної функції. Адже скорегувавши, ще незначні, порушення, можна уникнути великих проблем в майбутньому.

В який період свого життя жінки повинні звертатися до гінеколога?

Лікар-гінеколог може знадобитися, як зовсім юним дівчатам і молодим жінкам, так і жінкам, що переступили поріг зрілості.

Які проблеми можуть підстерігати жінку в залежності від віку?

У підлітковому періоді – це нерегулярний менструальний цикл, надлишковий ріст волосся, зайва вага або надмірне схуднення, вугрі.

У молодому віці – це різні порушення менструального циклу (хворобливі місячні, велика кількість виділень), погіршення самопочуття перед місячними, болючість молочних залоз, проблема безпліддя або невиношування вагітності, планування зачаття і т.д.

У зрілому віці – це клімактеричні порушення, кровотечі, кісти яєчників, патологія шийки матки, ендометріоз, міома матки та ін.

У разі виникнення цих проблем обов’язково звертайтеся до гінеколога!

Завдання лікаря-гінеколога – знайти «ключ» до захворювання, з’ясувати, що стало першопричиною нездоров’я. Для досягнення цієї мети, він часто працює в співдружності з такими фахівцями, як: ендокринолог, кардіолог, мамолог, психотерапевт, дерматолог.

Як часто жінки повинні відвідувати гінеколога?

Хоча б раз на півроку. Після 35 років рекомендуємо відвідувати лікаря гінеколога один раз на рік, а також – лікаря-мамолога.

З якими проблемами статевого здоров’я жінкам найчастіше доводиться стикатися?

На першому місці стоять різні запальні захворювання. І, як наслідок, ці запальні процеси відіграють одну з ключових ролей у виникненні: безпліддя, порушення менструального циклу, міоми матки, ендометріозу, поліпів і т.д.

Діагностуються ерозії, дисплазії, вірусні інфекції, різні міоми, фіброми. Алергії, кандидоз (молочниця) бувають у кожної другої. Надлишок чоловічих гормонів, що призводить до зайвого росту волосся, ожиріння. І, на жаль, рак грудей і рак матки, які з кожним роком вражають більше жінок.

Чи можна якимось чином уникнути жіночих захворювань?

Переважну більшість жіночих захворювань можна запобігти вже тільки за рахунок регулярного відвідування гінеколога і виконання УЗД.

Які методи обстеження і лікування проводяться на базі медичного центру “Ацинус” та Лікарні Святого Луки?

Фахівці лікарні дотримуються комплексного підходу до вирішення жіночих проблем. У нас пацієнтка може отримати кваліфіковану допомогу по всьому колу хвилюючих її питань. Не переймаючись ходінням по різних адресах, прямо на місці, проводиться гормональне, загальноклінічне, ультразвукове обстеження, обстеження на інфекції та інше.

Дорогі жінки! Ваше здоров’я – у ваших руках!

Пам’ятайте, призначення жінки не тільки народити, а й виростити своє дитя, поставити його на ноги, а потім ще і допомогти виховати онуків. Сьогодення вимагає від Вас бути активними, енергійними, впевненими в собі незалежно від віку.

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030