Ультразвук – це неймовірно універсальний метод візуалізації, який зазвичай використовується для діагностики практично будь-якої області м’яких тканин у тілі.

Ультразвукове зображення створюється пристрієм, який посилає високочастотні звукові хвилі через тіло, а потім записує сигнали (звукові хвилі), які повертаються. У відповідь сигнали записуються комп’ютером і відображаються на екрані.

Високопродуктивний ультразвуковий сканер допомагає швидко і точно провести діагностику. Використовуючи найсучасніші технології, ви можете бути впевнені у надійних і точних результатах.

Дослідження триватиме від 20 до 30 хвилин. Тому, будь ласка, приділіть необхідний час для проведення діагностики та сплануйте вчасне та зручне відвідування інших лікарів.

Підготовка до дослідження

Підготовка до ультразвукової діагностики залежить від того, який саме орган обстежується. Зокрема, у деяких випадках не можна буде приймати їжу та пити. Про те, як саме підготуватись до конкретного ультразвукового дослідження, вам обов’язково повідомить медперсонал при запису на дослідження.

У день Вашого дослідження

Перед проведенням дослідження лікар ультразвукової діагностики пояснить процедуру діагностики та відповість на будь-які ваші питання стосовно неї.

Вас попросять лягти або сісти на кушетку, освітлення в кімнаті може бути затемнено, щоб зображення на моніторі було видно більш чітко. Гель буде наноситися на вашу шкіру на область сканування і є обов’язковою вимогою для повернення зображень на комп’ютер.

Для деяких досліджень, таких як дослідження передміхурової залози, матки або яєчників, може знадобитися помістити ультразвуковий зонд в пряму кишку або піхву, щоб оглянути внутрішні структури.

У день Вашого дослідження

Після огляду зображення обробляються і перевіряються лікарем ультразвукової діагностики, який надасть висновок та рекомендації щодо подальших дій чи необхідності консультації спеціаліста певного профілю.

Результати дослідження Ви обговорюєте зі своїм лікарем. Якщо Ви обрали для консультації лікаря нашого медичного центру, то проконсультуватися з ним ви можете уже в день отримання результатів.

Чому пацієнти обирають нас?

Дослідження проводять висококваліфіковані фахівці.

Зручне розташування. Ми знаходимося майже в центрі міста, поруч є зупинки громадського транспорту. На території лікарні для пацієнтів є автостоянка.

З Вами працює доброзичливий персонал.

Ви отримуєте результат у той же день.

Ви можете проконсультуватися з лікарем нашого медичного центру відразу ж у день отримання результатів дослідження.