Коронарографія – рентгеноконтрастний метод дослідження, який є найбільш точним і достовірним способом діагностики ішемічної хвороби серця (ІХС), дозволяючи точно визначити характер, місце і ступінь звуження коронарної артерії.

Коронарографія

Ангіографію в кардіології називають КОРОНАРОГРАФІЯ – і її проведення дозволяє вибрати тактику лікування та запобігти розвитку такої патології як ІНФАРКТ МІОКАРДУ.

У сучасній медицині коронарографія у всьому світі визнана «золотим стандартом» діагностики у пацієнтів з ішемічними захворюваннями серця. У деяких країнах світу коронарографія входить у перелік досліджень при обов’язкових медичних оглядах.

Таким чином, при болях у грудях, задишці, швидкій втомі коронарографія дозволяє поставити правильний діагноз і вибрати ефективну тактику лікування. Після аналізу результатів проведеної коронарографії кардіолог підтвердить або спростує наявність у пацієнта ураження артерій серця і може запропонувати можливі варіанти лікування.

Залежно від складності випадку можлива або ендоваскулярна операція або традиційна хірургічна. Кожен випадок розглядається індивідуально, враховується багато факторів – ступінь та поширеність процесу, наявність живого серцевого м’яза у ділянці ураження, прогноз тощо.

БІЛЬШЕ ПРО АНГІОГРАФІЮ

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030