Рентгенографія – це простий і безболісний тест, який дозволяє детально вивчити внутрішні структури вашого тіла за допомогою рентгенівських променів, які здатні проходити через тканини людини.

Рентгенапаратом промінь акуратно направляється на досліджувану частина тіла. Більш щільний матеріал, такий як кістки, відображається на екрані білим кольором, так як поглинає більшу частину променя. Більш м’який матеріал, такий як органи, виглядає набагато темніше. Всі зображення створюються в цифровому вигляді.

Тривалість часу залежить від областей, які будуть піддані рентген-дослідженню. Будь ласка, враховуйте це при плануванні свого часу для інших консультацій і процедур.

Підготовка до дослідження

Якщо вам не вказано інше, для обстеження не потрібно ніякої спеціальної підготовки. Ви можете продовжувати їсти і пити як зазвичай і приймати будь-які призначені раніше ліки.

У день вашого дослідження

Перед дослідженням лікар-рентгенолог пояснить вам про проведення процедури дослідження і відповість на будь-які питання стосовно нього.

Залежно від типу рентгенівського знімка, під час дослідження вас можуть попросити стояти, сидіти або лежати на столі.

Ви повинні видалити будь-які предмети, які мають метал – ювелірні вироби і годинники.

Якщо у вашому тілі є кардіостимулятор, хірургічні затискачі, будь-які медичні імплантати або металеві осколки, будь ласка, повідомте про це співробітникові під час запису на дослідження.

Ми також намагаємося уникати дослідження пацієнтів протягом першого триместру вагітності (12-14 тижнів), якщо дослідження не є клінічно терміновим.

Ваші результати

Після обстеження вам буде надано рентгенівський знімок із зображеннями органу, який досліджувався. Зображення обробляються, проглядаються і описуються лікарем-рентгенологом, який надасть вам висновок про результати дослідження. Зазвичай це займає від до 24 годин.

Результат діагностики ви надаєте своєму лікарю.

Чому пацієнти обирають нас?

Дослідження проводять висококваліфіковані фахівці.

Зручне розташування. Ми знаходимося майже в центрі міста, поруч є зупинки громадського транспорту. На території лікарні для пацієнтів є автостоянка.

З Вами працює доброзичливий персонал.

Ви отримуєте результат у той же або на наступний день.

Ви можете проконсультуватися з лікарем нашого медичного центру відразу ж у день отримання результатів дослідження.