Сучасна консультативна поліклініка працює на базі Лікарні Святого Луки з 2008 року.

Оснащення лікарні дозволяє виконувати комплексну діагностику органів зору з використанням новітніх технологій. При необхідності, ведеться консультативний прийом, оперативне лікування, динамічне спостереження одними з кращих фахівців України. В лікарні ведуть прийом лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, доктор медичних наук. Комплексний підхід, широкі діагностичні можливості, сучасна операційна та комфортне перебування – ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити доступною офтальмологічну допомогу європейського рівня у Кропивницькому. 

Ми допоможемо Вам побачити усі барви навколишнього світу!

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ ОРГАНІВ ЗОРУ

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ОРГАНІВ ЗОРУ

бесіда з пацієнтом;

визначення гостроти зору (з оптичною корекцією та без);

рефрактометрія;

вимірювання внутрішньоочного тиску;

визначення полів зору;

біомікроскопія (огляд структур ока під мікроскопом) ;

гоніоскопію (огляд кута передньої камери з лінзою Гольдмана) ;

огляд очного дна (пряма і непряма офтальмоскопія).

Всі зміни очного дна та інших структур можна фотографувати (фото очного дна), що дозволить краще стежити за структурними змінами, проводити порівняння змін у часі, консультування іншими фахівцями.

Всі обстеження видаються на руки пацієнтові у друкованому або електронному вигляді (за бажанням).

При підозрі на захворювання очей лікар проводить спеціальне обстеження, що дозволяє більш точно визначити діагноз і скласти лікувальну програму.

Всі обстеження проводяться згідно з українськими протоколами лікування, затвердженими МОЗ України, орієнтуючись на європейський досвід.


СПЕЦІАЛЬНІ МЕТОДИ ОБСТЕЖЕННЯ ОРГАНІВ ЗОРУ

УЗД орбітальної області, а-сканування (параметри розмірів структур ока, при короткозорості, далекозорості, глаукомі, катаракті, підозра на новоутворення, ендокринної офтальмопатії та ін. патологіях очей)

Оптична когерентна томографія (ОСТ або ОКТ) – спектрально доменний Zeiss Cirrus HD-OCT 4000 – дозволяє досліджувати сітківку і зоровий нерв на клітинному рівні. Показаний при таких захворюваннях, як діабетична ретинопатія, макулодистрофія, підозра на глаукому, амбліопія, спадкові захворювання сітківки, макулярні розриви, відшарування сітківки, ретиношизис, випадки необґрунтованого зниження зору та ін..

Також дозволяє оцінювати стан сітківки і зорового нерва у динаміці (шляхом накладання одного знімка на попередній, що неможливо оцінити при звичайному огляді), що особливо цінно при хронічних патологіях: глаукома, діабетична ретинопатія, макулодистрофія. Завдяки цій функції можна об’єктивно оцінити якість лікування захворювань сітківки, відкоригувати лікування глаукоми.

Дана процедура не має протипоказань до застосування у дітей, вагітних жінок.

Оптичний когерентний томограф такого рівня не має аналогів у Кіровоградській області.

Флюоресцентная ангіографія (ФАГ) ФАГ Heidelberg – фундус камера дозволяє робити фотографування очного дна із застосуванням контрасту (флюоресцеіна), завдяки чому ми можемо оцінити стан судин, кровообіг у самій сітківці.

Метод входить до переліку обов’язкового обстеження згідно протоколу лікування, затвердженого МОЗ України, при таких захворюваннях, як: діабетична ретинопатія, тромбози та емболії судин сітківки, макулодистрофіях, ретиніт.

Не має аналогів у Кіровоградській області.

Фотографія очного днафотофіксація стану сітківки та зорового нерва без застосування контрасту. З метою поліпшення якості знімків застосовуються препарати, які розширюють зіницю (це дозволяє візуально порівняти зміни в структурах ока та об’єктивно їх оцінювати (будь-яким лікарем або ж самим пацієнтом).

Дану процедуру Ви так само зможете пройти тільки в нашому медичному центрі.

Периметрія (статична і кінетична)визначення полів зору (обов’язковий метод при глаукомі та інших захворюваннях зорового нерва, головного мозку, сітківки)

Визначення характеру зору – (бінокулярне, монокулярне, одночасне)

Визначення наявності і кута косоокості

При зверненні лікар складе необхідні саме Вам діагностичні процедури, доступно пояснить їх мету та результати.

Ми не запропонуємо зайвого!


Ми маємо найбільш повну діагностичну базу у Кіровоградській області!

Наш девіз:

Лікар і пацієнт – союзники

в боротьбі за збереження зору!

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ОРГАНІВ ЗОРУ

ЛАЗЕРНА ХІРУРГІЯ

 • Сітківки (розриви сітківки, дистрофії)
 • Глаукоми (лазерна трабекулопластика, селективна лазерна трабекулопластика, діод-лазерна циклокоагуляція, YAG -лазерна ірідотомія)
 • Вторинна катаракта
 • Вітреолізіс

ХІРУРГІЯ КАТАРКТИ

Катаракта – одне з найпоширеніших захворювань очей, що трапляється з віком. Перебіг хвороби мінливий – від поступового «затуманення» зору до випадків, які ускладнюються глаукомою – супроводжуються підвищенням очного тиску та прогресуючою незворотньою втратою зору. Найчастіше катаракта розвивається після шістдесяти років і вимагає вчасного і планового хірургічного лікування. (БІЛЬШЕ ПРО КАТАРАКТУ)

Центр має великий вибір штучних кришталиків (або ІОЛ – інтраокулярних лінз): від монофокальних класичних моделей до преміум лінз – мультифокальних ІОЛ (Symphony, Synergy, PanOptix, Eyhance) та індивідуальних торичних для корекції астигматизму.

Оперативне лікування катаракти здійснює хірург-новатор, доктор медичних наук України, завідувач кафедри очних хвороб медичного університету імені О.Богомольця, професор Жабоєдов Дмитро Геннадійович. Він є автором більше 10 патентів з розробки методів хірургічного лікування та діагностики захворювань очей, і одним із кращих фахівців-офтальмологів України.

ХІРУРГІЯ ГЛАУКОМИ

ХІРУРГІЯ УСКЛАДНЕНЬ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ

ХІРУРГІЯ СІТКІВКИ (відшарування, розриви сітківки)

ХІРУРГІЯ ЗАХВОРЮВАННЯ РОГІВКИ (кератоконус)

ХІРУРГІЯ КОСООКОСТІ

ХІРУРГІЯ ВІКОВОЇ МАКУЛОДИСТРОФІЇ

Ми маємо сучасне обладнання, власну лабораторію, можливість стаціонарного лікування і проходження передопераційної медичної комісії.

Наш офтальмологічний центр є одним з небагатьох в Україні, де успішно проводяться операції вродженої катаракти у дітей будь-якого віку (у практиці є досвід хірургічного лікування навіть 4-місячного малюка).

Наша команда – це професійні лікарі, які відповідають за результат. Завдяки їм, сотні мешканців Кіровоградщини отримали бажану можливість знову бачити всю красу навколишнього світу.

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ

Пластична хірургія повік:

 • у результаті вікових змін;
 • відновлення після перенесених травм;
 • утворень орбіти

Косметична хірургія дозволяє людям виглядати молодше. Однак, далеко не завжди показанням до даних процедур служать тільки эстетичні.

Вікові зміни можуть бути настільки вираженими, що нависання складки шкіри верхньої повіки може бути причиною звуження поля зору.

Зменшення еластичності нижньої повіки («обвисання») веде до порушення функції відведення сльози в носослізний канал, що веде до постійної сльозотечі, вторинних змін кон’юнктиви та рогівки.

Окремим показанням можуть бути дефекти м’язового апарата ока після перенесених травм, наявність рубців.

Краща якість і європейський досвід пластичної хірургії у Кропивницькому!

Довіряйте рішення делікатних проблем професіоналам!

Консультації проводяться за попереднім записом

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030

ДИТЯЧА ОФТАЛЬМОЛОГІЯ

У кабінеті дитячої офтальмології проводиться лікування таких захворювань, як:

 • міопія;
 • гіперметропія;
 • астигматизм;
 • амбліопія;
 • спазм акомодації;
 • захворювання сітківки та зорового нерву
 • косоокість

Консультації проводить Гаршанова Тамара Іванівна

з понеділка по суботу з 8:00 до 16:00

за попереднім записом у реєстратурі

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030

КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ

Участь у клінічних дослідженнях – це доступ пацієнта до дороговартісного обстеження та лікування за рахунок спонсора дослідження.

У лікувально-діагностичному центрі “Ацинус”  проводяться клінічні дослідження за різними напрямками та захворюваннями, у тому числі й захворювання органів зору.

Проконсультуватись щодо лікування Вашого захворювання за програмою клінічних досліджень Ви можете у лікаря-офтальмолога нашого центру Олени Попової, яка є сертифікованим фахівцем клінічних досліджень та має досвід відповідної роботи.