МРТ абсолютно безболісне, неінвазивне і безпечне дослідження:

– не містить рентгенівських променів або інших видів випромінювання;

– не має відомих побічних ефектів.

Магніт у поєднанні з абсолютно безпечними радіохвилями дозволяє сформувати внутрішні зображення за рахунок збудження атомів водню всередині нашого тіла.

Важливо! Через потужний магніт, який використовується в МРТ, це дослідження не може бути виконано, якщо у вашому тілі є певні типи металів. Тому, ви повинні будете відповісти на деякі питання наших фахівців, щоб визначити, чи можна вам проводити дане дослідження.

Якщо у вашому тілі є кардіостимулятор, хірургічні затискачі, будь-які медичні імплантати або металеві осколки, будь ласка, повідомте про це співробітникові МРТ-кабінету під час запису на дослідження і принесіть з собою будь-яку документацію щодо вашого імплантату.

Ми також намагаємося уникати сканування пацієнтів протягом першого триместру вагітності (12-14 тижнів), якщо сканування не є клінічно терміновим.

Отримані МРТ-зображення неймовірно деталізовані та корисні для клініциста з можливістю сканування практично кожної частини тіла.

Ми пропонуємо високоякісні МРТ на сканері Philips і відмінний сервіс.

Підготовка до дослідження

Якщо вам не вказано інше, для сканування не потрібно ніякої спеціальної підготовки. Ви можете продовжувати їсти і пити як зазвичай і приймати будь-які призначені раніше ліки.

Перед скануванням вам пояснять хід виконання дослідження і дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Вас попросять переодягнутися в сукню для сканування. Також, вам необхідно буде видалити всі металеві предмети, такі як: прикраси, шпильки для волосся, годинник і, можливо, косметику (туш містить металеві частинки).

У день Вашого дослідження

Співробітник проведе вас у кімнату сканування, де ви лягаєте на спеціальне ліжко, яке під час сканування буде повільно переміщатися по сканеру.

Під час сканування вас попросять не рухатися і лежати якомога тихіше. Це дозволяє пристрою отримувати чіткі зображення скану. Процес сканування супроводжується деякими шумовими ефектами, багато пацієнтів знаходять це досить розслаблюючим і часто засинають під час сканування.

Співробітник, що працює зі сканером, знаходиться в сусідній кімнаті і буде бачити і чути вас протягом усього сканування, а також може розмовляти з вами по гучному зв’язку.

Ваші результати

Після обстеження вам буде надано компакт-диск із зображеннями зі скану. Зображення обробляються, проглядаються і описуються лікарем-радіологом, який надасть вам висновок результату дослідження. Зазвичай це займає від кількох до 24 годин.

Результати дослідження ви надаєте своєму лікарю для вивчення, консультації та постановки діагнозу. Також, ви можете проконсультуватися з лікарем нашого медичного центру в день отримання результатів дослідження.

Поширені запитання

Чи потрібна ін’єкція?

Іноді, щоб отримати додаткову інформацію сканування, необхідно зробити ін’єкцію контрастної речовини (вона не містить йоду). Вас запитають про будь-які алергії, але ці контрастні речовини дуже безпечні і не мають ніяких відомих наслідків.

Скільки часу займе сканування?

Сканування може тривати до години. Будь ласка, враховуйте це при плануванні інших досліджень і консультацій.

Чи можна їсти після сканування?

Після МРТ-сканування ви можете їсти і пити як зазвичай.

Чому пацієнти обирають нас?

Дослідження проводять висококваліфіковані фахівці.

Зручне розташування. Ми знаходимося майже в центрі міста, поруч є зупинки громадського транспорту. На території лікарні для пацієнтів є автостоянка.

З Вами працює доброзичливий персонал.

Ви отримуєте результат у той же або на наступний день.

Ви можете проконсультуватися з лікарем нашого медичного центру відразу ж у день отримання результатів дослідження.

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030