Для лікаря справжньою радістю є гарне самопочуття його пацієнта.

На фото – серцево-судинний хірург Андрій Сергійович Клянчін та пацієнт, якому півтора роки тому лікар виконав ендартеректомію та повернув чоловіка до повноцінного життя.

Внаслідок тромбозу сонних артерій, пацієнт переніс інсульт. Лікарем було прийнято рішення виконати оперативне втручання у вигляді тромбектомії сонних артерій.

Причиною інсульту послужило утворення бляшок (тромбів) у сонних артеріях. Тромби можуть потрапляти в головний мозок і викликати інсульт.

Для профілактики ускладнень гострих порушень мозкового кровообігу застосовуються дороговартісні лікарські засоби. Іноді, після перенесеного інсульту, люди залишаються інвалідами, не можуть повернутися до колишнього життя.  Але, якщо виконати операцію, то можна залишатися живим і здоровим багато років.

Підтвердженням цьому є десятки пацієнтів, які згодилися на таку операцію, як от чоловік на фото.

З етичних міркувань прізвище пацієнта ми не вказуємо, а фото розміщуємо за його згодою. Таким чином чоловік хоче підтвердити, що вчасна кваліфікована допомога спеціаліста – запорука здоров’я та звичайного способу життя.  Адже хвороба відступила, а операція позбавила неврологічних рецидивів, чоловік навіть водить автомобіль.

Є різні види операцій при тромбозі сонних артерій та інших судинних захворювань. У Кропивницькому їх успішно виконує Андрій Сергійович Клянчін. У медичниму центрі «Ацинус» лікар приймає за попереднім записом у реєстратурі.

Лікар може проконсультувати та призначити лікування також при захворюваннях судин нижніх кінцівок та при наявності кардіальних проблем.

РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030