Історія
Діагностика
Наукова робота
Майбутнє

Історія

Фірма «Ацинус» була заснована у 1994 році.

Це був перший приватний медичний заклад у Кіровоградській області.

Григорій Урсол: «Починали з кількох орендованих кімнат і ліжок у Кіровоградській обласній лікарні, пройшли через масу перешкод, оббивання порогів керівних і чиновницьких кабінетів, перетерпіли багаторічну судову тяганину у судах різних інстанцій, приниження і погрози певної категорії людей. Але ми вперто і упевнено йшли вперед, бачили заповітну світлу мету у кінці темного тунелю. На початку 1990-х організували приватний лікувально-профілактичний заклад, який надавав населенню в основному послуги денного стаціонару: усього три палати та одна міні-операційна.»

У 1996 році була відкрита перша аптека підприємства. Сьогодні аптечна мережа – це 7 аптек, 16 аптечних пунктів по всій Кіровоградській області та аптечний склад.

Згодом стали надавати стоматологічні послуги. Розвиток ортопедичного напрямку у стоматології виявив потребу у створенні власної зуботехнічної лабораторії, де кваліфіковані зубні техніки виготовляли зубні протези. Така лабораторія дала можливість задовольнити не тільки власні потреби, а й потреби інших лікувальних стоматологічних установ.

У грудні 2007 року у новозбудованій лікарні Святого Луки розмістився багатопрофільний медичний центр зі стаціонаром на 50 ліжок. Зараз ми маємо операційний блок, який складається з чотирьох операційних – ургентної, загальної, мікроскопічної та рентген-операційної.

У 2010 році у лікарні запрацював новий напрямок – судинна нейрохірургія, за допомогою якого лікуються  найважчі форми патології при гіпертонічних крововиливах у головний мозок, при судинних аномаліях головного мозку, атеросклерозі, патологічній звивистості судин шиї та головного мозку.

З 2012 року лікуємо захворювання опорно-рухового апарату за допомогою найсучасніших методик протезування суглобів.

Діагностика

Лікарня обладнана за останнім словом медичної техніки.

На зміну застарілому 4-зрізовому апарату спіральної комп’ютерної томографії прийшов 16-зрізовий апарат мультиспіральної комп’ютерної томографії нового покоління. А за ним – і 64-зрізовий, найсучасніший. Нові установки мають можливість синхронізації програм, що дозволяє діагностувати патології, які важко розпізнаються. Також сучасне програмне забезпечення має опцію проведення флюороскопії у режимі реального часу, якісно діагностувати патології серця і судин. Наявність інжектора для введення контрастних речовин дає змогу проводити біопсію  під контролем томографа.

Лікувально-діагностичний центр першим в області освоїв таке складне дослідження, як онкоскринінг.

З придбанням магнітно-резонансного томографа (МРТ) лікарняний корпус був реконструйований. Додався кабінет магнітно-резонансної томографії. Наш апарат дозволяє проводити томографію швидко, усього за 15-20 хвилин.

На цей час ми маємо літотриптор, сучасні апарати ультразвукової діагностики з доплером, здатні проектувати кольорове зображення у 3D-вимірі, виконувати еластографію печінки, молочної та щитоподібної залоз, яка за інформативністю відповідає травматичній біопсії.

Ангіограф – апарат, який відкрив безліч перспектив у виконанні  оперативних втручань під рентген-контролем і дав поштовх розвитку такого напрямку, як ендоваскулярна хірургія (установка кава-фільтрів, стентування артерій, радіочастотна катетерна абляція, хіміоемболізація новоутворень та інше).

Наукова робота

Лікарня є осередком медичної науки у регіоні. Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10 листопада 2010 року лікарні надано статус клінічного закладу Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Це перший приватний заклад в Україні, що набув статусу клінічного. Ведеться співпраця з кафедрами торакоабдомінальної хірургії, онкології та дитячої онкології, анестезіології, інтенсивної терапії, трансфузіології та гематології тощо.

Наші лікарі можуть пишатися авторськими розробками.

Унікальними є авторські методики з лікування ахалазії стравоходу методом введення ботулотоксину і кардіодилятації, лікування бронхіальної астми методом введення богулотоксину, імплантації штучних водіїв ритму серця.

На даний момент ведуться розробки у новому напрямку – лікування важких форм бронхіальної астми.

Метод зняття бронхоспазму шляхом блокади нервово-м’язової передачі у бронхах вперше у світі застосовано саме у нас.

Майбутнє

Плани на майбутнє? Їх у нас багато. Насамперед, треба удосконалювати онкологію. Те саме стосується кардіохірургії і кардіології, бо хворих на серцеву патологію тепер дуже багато. Ми використовуємо найновіші технології у гінекології, травматології, в абдомінальній, торакальній хірургії, нейрохірургії, окремі розробки нашої клініки знаходять застосування в інших лікувальних закладах міст України і зарубіжжя.

 

 

 

«Слідуючи життєвим засадам Святителя Луки, ми завжди обираємо праведний шлях, бо він найважчий. На цьому шляху ми завжди відчуваємо підтримку великого хірурга і мислителя-філософа Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького – Святителя Луки.» – Григорій Урсол


РЕЄСТРАТУРА: +380500303103; +380504875440; +380960303110; +380522366030

ВАКАНСІЇ:

 

Терапевт / сімейний лікар

Невропатолог

Хіміотерапевт

Лікар з фізичної реабілітаційної медицини

Лікар із лікувальної фізкультури

Деталі за телефоном:

+38 050 743 5907  (9:00 – 17:00)

 

Ми пропонуємо:

офіційне працевлаштування;

комфортні умови роботи;

дружній колектив;

можливість обміну досвідом, самовдосконалення, підвищення кваліфікації, проведення наукової роботи