14 січня 2022 року на базі ПП ПВФ «Ацинус» для медичних працівників міста Кропивницького відбулась презентація обладнання для дистанційної діагностики пацієнтів Тайто Кер, яке розроблене ізраїльською компанією «TytoCare Ltd».

Віце-президент асоціації сприяння розвитку і співробітництву «Ізраїль – Україна» Алекс Сільницький та представник компанії «Вема Кідс», яка є офіційним представником ізраїльської компанії «TytoCare Ltd», Олена Підмогильна презентували та на практиці продемонстрували роботу приладу.

Прилад Тайто на сьогодні має сертифікацію FDA і CE, вже використовується в США, Канаді, Австралії, Ізраїлі та Євросоюзі.

Також він сертифікований в Україні як набір медичних виробів та відповідає усім державним стандартам. Ліцензований пристрій TytoHome компанії «TytoCare Ltd» є унікальним рішенням у галузі телемедичних консультацій, що дозволяє не тільки проводити онлайн-консультації, а також отримувати об’єктивні дані: аускультації легень, серця та шлунку, кишківника, вимірювати температуру тіла та пульс, проводити огляд ЛОР-органів та шкірні покриви з високою точністю. Дані огляду відправляються через зашифровану безпечну мережу і зберігаються у хмарному сховищі, що відповідає стандартам  HIPAA. Тільки пацієнт та лікар можуть визначити, хто має доступ до медичних записів.

Олена Підмогильна повідомила, що на сьогоднішній день, телемедицина є однією з найефективніших способів лікарських консультацій у Великій Британії, Франції, США та інших країнах. Використання даної технології в цих країнах допомагає значно уповільнити, або запобігти розповсюдженню інфекційних захворювань, зокрема ГРВІ, ГРИП, Коронавірус, шляхом уникнення безпосереднього контакту хворого з іншими людьми та медичним персоналом.

Генеральний директор ПП ПВФ «Ацинус» Григорій Урсол під час спілкування з учасниками презентації зазначив, що зважаючи на ситуацію, що склалася з поширенням пандемії коронавірусної інфекції, дана технологія є актуальною та може стати важливою складовою у вирішенні питання дистанційної діагностики.